• Rodičovské združenie pri Materskej škole Gôtovany

PODPORTE NÁS 2 % Z DANE

Vážení rodičia a priatelia školy,

pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naša škola. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Finančné prostriedky budú použité na:

- skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole

- skvalitnenie vybavenia školy

Ak sa rozhodnete darovať nám 2% zo svojich daní z príjmu, pripravili sme pre Vás tlačivá:

- vyhlasenie_o_poukazani_podielu_zaplatenej_dane_z_prijmov_fo_k_31.3.2022.pdf - tlačivo

- Potvrdenie_o_zaplateni_dane.pdf

Adresa: Rodičovské združenie pri Materskej škole Gôtovany, Gôtovany 60, 03214 Gôtovany

Právna forma: Občianske združenie

IBAN číslo účtu: SK7256000000008173073001 / kód banky: 5600

(Prima banka Slovensko, a.s.)